Erciyes Koleji
Genellikle 10 dk içinde cevap verilir.
Erciyes Koleji
Merhaba ben Tuba 😊

Size nasıl yardımcı olabilirim?
ERCİYES AKADEMİ NEDİR?

Erciyes Akademi, tecrübesiyle çeyrek asrı geride bırakan kurumumuz bünyesinde yer alan özel bir birimdir. Kendine ait kadrosu ve sistemiyle öğrencilerimizin akademik takibini üstlenen bir yapıya sahiptir.

Erciyes Akademi, 2014 yılından itibaren Kayseri’de ilk ve tek olma özelliğini sürdürmeye devam etmektedir. Her yıl kendini geliştirerek öğrencilere fayda sağlayan Erciyes Akademi, çalışma disiplini kazandırmakta ve öğrencilerde anlamayı-kavramayı kolaylaştırmaktadır. Sadece özel dersler için tahsis edilmiş mekânda zengin ders sunumlarıyla, yeni nesil sorular ve mantık muhakeme geliştirme çalışmaları ile öğrenmeyi destekleyen; deneyimli, alanında uzman, dinamik bir eğitim kadrosuyla öğrencilerimize masa başı, bire bir öğrenme şansı sunmaktadır.

Erciyes Akademi, ortaokul 5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerinin eğitim sürecine akademik anlamda destek olmanın yanı sıra ilkokul 4. Sınıf öğrencilerinin akademik takip ve yönlendirmelerini de gerçekleştirerek ortaokula uyum sürecine katkı sağlamaktadır.

 

 

3487
31.12.2020