LGS ŞAMPİYONLARIMIZI TAÇLANDIRDIK!
LGS ŞAMPİYONLARIMIZI TAÇLANDIRDIK!
Başarının diğer adı Erciyes Koleji, LGS'de yüzdelik dilimi 3 içerisinde olan 39 şampiyon öğrencisi için bir başarı töreni düzenledi. Gururumuz olan öğrencilerimiz plaket ve madalyalarını öğretmenleri, idarecileri ve yönetim kurulu üyelerinin elinden aldılar. Bir yanlışla şampiyon olan okul birincimizin ödülünü ise yönetim kurulu başkanımız Sayın Mustafa Hastekkeşin takdim etti. Bütün çocuklarımızla onur duyuyor onları liseye uğurluyoruz. Bahtınız açık olsun çocuklar!

WE CROWNED OUR LGS CHAMPIONS!
Erciyes College, the other name of the achievement, held an achievement ceremony for its 39 champion students who are within the 3rd percentile of LGS. Our proud students took their plaques and medals from their teachers, administrators and board members. Mr. Mustafa Hastekkeşin, the chairman of the board of directors, presented the award to our student who has been the first in our school with only one mistake. We honor all of our children and we welcome them to high school. Good luck, guys!
#TheFutureisAtSummitWithUs #GelecekBizimleZirvede #ErciyesKoleji #ErciyesCollege #İngilizce #English #İspanyolca #Spanish #Almanca #German #Kayseri #Talas #Eğitim #Education #Okul #School #ÖzelOkul #PrivateSchool