YÖNETİM KURULUMUZ TASARIM VE BECERİ ATÖLYELERİMİZDE!

YÖNETİM KURULUMUZ TASARIM VE BECERİ ATÖLYELERİMİZDE!
Erciyes Koleji Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa HASTEKKEŞİN , Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sayın Ruhi ALTAY ve Sayın İrfan BİROL Tasarım ve Beceri Atölyelerimizde öğrencilerimizi ziyaret ettiler. Ögrencilerimiz ile sohbet edip atölye etkinliklerine katılan misafirlerimiz çocukluk yıllarına yapmış oldukları bu kısa yolculuklarında el becerileri ve güzel tasarımları ile Tasarım ve Beceri Atölyelerimizde hoş bir seda bıraktılar.

OUR BOARD OF DIRECTORS ARE IN OUR DESIGN AND SKILL WORKSHOPS!
Erciyes College Chairman Mr. Mustafa HASTEKKEŞIN, board members Mr. Ruhi ALTAY and Mr. Irfan BIROL visited our students in our Design and Skill Workshops. Our guests who chatted with our students and participated in the workshop activities left a pleasant voice in our Design and Skill Workshops with their hand skills and beautiful designs during their short journey to childhood.

#TheFutureisAtSummitWithUs #GelecekBizimleZirvede #ErciyesKoleji #ErciyesCollege #İngilizce #English #İspanyolca #Spanish #Almanca #German #Kayseri #Talas #Eğitim #Education #Okul #School #ÖzelOkul #PrivateSchool