Erciyes Koleji Robotik Takımında Muhteşem Final!
Erciyes Koleji Robotik Takımında Muhteşem Final!
Erciyes Koleji Ortaokulu; Bursa'da düzenlenen "FLL Bilim Kahramanları Buluşuyor! " etkinliğinin 14.sezonunda yine başarılarıyla ve performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İki takımla yarışmalara katılan Erciyes Koleji Robotik takımı Roboter Raiders Robot Performans 1.lik kupası ve Mekanik Tasarım Ödülü ve Mechanical Master takımımız da Robot Performans 3.lük alarak Kayserimizi en iyi şekilde temsil etmiştir. Takımlarımızı yürekten kutluyor, gururumuzsunuz diyoruz. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

A Great Final from Erciyes College Robotics Team!
Erciyes College Secondary School once again attracted attention with its success and performance in the 14th season of the "FLL Science Heroes Meet!" event organized in Bursa. Erciyes College Robotics team received "Roboter Raiders Robot Performance 1st Cup" and "Mechanical Design Award" and Mechanical Master team received "Robot Performance 3rd prize". We celebrate our teams. We are proud of you. We thank all teachers and students for their contributions.

¡Una gran final del equipo de robótica del Colegio Erciyes!
La Escuela Secondaria del Colegio Erciyes una vez más atrajo la atención con su éxito y rendimiento en la temporada 14 de "FLL héroes de la ciencia se encuentran!" evento organizado en Bursa. El equipo robótica del Colegio Erciyes recibió "1ra Copa de Performancia de Roboter Raiders Robot " y "Premio de Diseño Mecánico" y el equipo de Maestro mecánico recibió "3er Premio de la Performancia Robot" . Celebramos a nuestros equipos Estamos orgullosos de ti. Agradecemos a todos los maestros y estudiantes por sus contribuciones.